print Drukāt

Vakances Regulatorā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) darbojas, lai neatkarīgi un uzticami nodrošinātu sabiedrisko pakalpojumu lietotāju un komersantu interešu līdzsvarošanu, veicinot sabiedrisko pakalpojumu attīstību. Savu misiju īstenojam jau vairāk nekā 10 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši pieredzi sabiedrisko pakalpojumu regulēšanā nacionālā un starptautiskā mērogā.

Mēs esam eksperti un profesionāļi savā jomā, un katrreiz, kad aicinām mūsu komandai pievienoties jaunu kolēģi, sagaidām pieteikumus no zinošiem, pieredzējušiem, uz sadarbību un rezultātu vērstiem potenciāliem darbiniekiem, kuriem ir vēlme ar savu darbu publiskajā pārvaldē strādāt sabiedrības labā.

Šobrīd Regulatorā nav brīvas vakances, taču, ja vēlies strādāt mūsu komandā, un uzskati, ka Tavas zināšanas un pieredze ir nozīmīga regulēšanas funkciju īstenošanai, tad Tavu CV un pieteikumu, norādot jomu un amata pozīciju,  sūti elektroniski - vakances@sprk.gov.lv. Vakances gadījumā izskatīsim Tavu pieteikumu, CV un sazināsimies.