Aicina Ādažu novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Print
Ūdenssaimniecība

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Ādažu novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Ādažu Ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 6.septembrī plkst. 12.00 Ādažu Kultūras centrā esošajā Ādažu Vēstures un mākslas galerijā, Ādažos, Gaujas ielā 33A, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 1,10 EUR/m3 apmērā, savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts – 1,49 EUR/m3. Tarifus plānots piemērot Ādažu novadā – Ādažu, Kadagas, Garkalnes, Eimuru un Stapriņu ciemā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. 

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “Ādažu Ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA “Ādažu Ūdens” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Ādažu Ūdens” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 5.septembrim, rakstot uz dace.burtniece@sprk.gov.lv vai zvanot 67097271. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.
Iepazīties ar SIA “Ādažu Ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var šeit.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.