Vakances

Print

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) darbojas, lai neatkarīgi un uzticami nodrošinātu sabiedrisko pakalpojumu lietotāju un komersantu interešu līdzsvarošanu, veicinot sabiedrisko pakalpojumu attīstību. Savu misiju īstenojam jau vairāk nekā 15 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši pieredzi sabiedrisko pakalpojumu regulēšanā nacionālā un starptautiskā mērogā.

Mēs esam eksperti un profesionāļi savā jomā, un katrreiz, kad aicinām mūsu komandai pievienoties jaunu kolēģi, sagaidām pieteikumus no zinošiem, pieredzējušiem, uz sadarbību un rezultātu vērstiem potenciāliem darbiniekiem, kuriem ir vēlme ar savu darbu publiskajā pārvaldē strādāt sabiedrības labā.

Aicinām darbā Sabiedrisko attiecību vadītāju uz nenoteiktu laiku. Līdz 2019.gada 31.maijam atsūti savu motivācijas vēstuli, kurā sniegts Tavas pieredzes un veikto pienākumu skaidrojums dažādu komunikācijas projektu īstenošanā pēdējo 3 gadu laikā, Curriculum Vitae (CV), kas ļauj novērtēt Tavu darba pieredzi un iegūt atsauksmes. Minēto informāciju aicinām sūtīt uz e-pastu: vakances@sprk.gov.lv.

 

Aicinām darbā Saimniecības pārzini uz nenoteiktu laiku. Līdz 2019.gada 5.jūnijam atsūti Curriculum Vitae (CV), kas ļauj novērtēt Tavu darba pieredzi un iegūt atsauksmes. Minēto informāciju aicinām sūtīt uz e-pastu: vakances@sprk.gov.lv.