Regulators aicina elektronisko sakaru komersantus uz semināru

Print
Elektroniskie sakari

2018.gada 18.maijā Regulators aicina elektronisko sakaru komersantus piedalīties seminārā par izmaiņām informācijas iesniegšanā elektronisko sakaru nozarē un citiem aktuālajiem jautājumiem saistībā ar nozares uzraudzību

Seminārā Regulators iepazīstinās elektronisko sakaru komersantus ar aktualitātēm informācijas iesniegšanā elektronisko sakaru nozarē, precizējot nepieciešamās informācijas apjomu un iesniegšanas kārtību. Papildus Regulatora eksperti sniegs skaidrojumu arī par interneta piekļuves pakalpojuma pieslēguma ātruma nozīmi un to atspoguļošanu dažādos Regulatora noteiktajos informācijas pieprasījumos, kā arī informēs par izmaiņām valsts nodevas maksājumos un citām būtiskām aktualitātēm, kas saistītas ar elektronisko sakaru nozares uzraudzību.

Lai piedalītos seminārā, lūdzam Jūs reģistrēties dalībai, aizpildot pieteikumu elektroniski, kas pieejams, atverot saiti: Seminārs elektronisko sakaru nozarē.
Ja pasākumā vēlaties piedalīties vairāk nekā viens pārstāvis no Jūsu uzņēmuma, reģistrāciju lūdzam veikt katram dalībniekam individuāli.

Reģistrācija pieejama līdz š.g. 13. maijam. Vietu skaits ir ierobežots.