Aicina elektronisko sakaru komersantus piedalīties uzklausīšanas sanāksmē par saņemtajiem priekšlikumiem konsultācijas laikā

Print
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir saņēmusi virkni priekšlikumu par vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumiem. Lai iepazīstinātu elektronisko sakaru komersantus ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu uzklausīšanas sanāksmi š.g. 24. septembrī, plkst. 10:00.

Uzklausīšanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Elektronisko sakaru komersanti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 23.septembrim (kontaktpersona Aija Svikle, tālr. +371 67097272, e-pasts: aija.svikle@sprk.gov.lv).

SPRK atgādina, ka š.g. 24. maijā SPRK izsludināja konsultāciju par vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. SPRK saņēmusi vairāku elektronisko sakaru komersantu priekšlikumus par konsultāciju dokumentu. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.