Aicina interesantus paust viedokli par elektroenerģijas pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu

Print
Elektroenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina paust viedokli par AS “Augstsprieguma tīkls” iesniegto elektroenerģijas pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Lai uzklausītu viedokļus, SPRK š.g. 15.jūlijā plkst.10.00 rīko attālinātu uzklausīšanas sanāksmi.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar elektroenerģijas pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu. AS „Augstsprieguma tīkls” to SPRK iesniedza š.g. 28.jūnijā.

Plāns paredz ilgtermiņa investīciju projektus, kas sekmēs Latvijas reģionālo elektroenerģijas tirgus integrāciju un desinhronizāciju no Krievijas apvienotā elektrotīkla. Tas vienlīdz nodrošinās arī ieguvumus Latvijas elektroenerģijas patērētājiem.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 14.jūlijam (kontaktpersona Dainis Jaševs, tālr.67873861, e-pasts dainis.jasevs@sprk.gov.lv).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par elektroenerģijas pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Interesenti ar elektroenerģijas pārvades sistēmas attīstības 10 gadu plānu var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.