• Jaunumi >
  • 7.jūnijā Regulators aicina elektronisko sakaru komersantus uz semināru par atvērta interneta jeb tīkla neitralitātes principiem un to ievērošanas prasībām
 
print Drukāt

7.jūnijā Regulators aicina elektronisko sakaru komersantus uz semināru par atvērta interneta jeb tīkla neitralitātes principiem un to ievērošanas prasībām

03.05.2017.

2017.gada 7.jūnijā Regulators rīkos semināru, kurā elektronisko sakaru komersantus plānots iepazīstināt ar atvērta interneta jeb tīkla neitralitātes principiem un to ievērošanas prasībām. Šīs prasības ir noteiktas Eiropas Parlamenta un Padomes Regulā (ES) 2015/2120 un skaidrotas Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes BEREC izdotajās pamatnostādnēs (BoR (16) 127).

Semināra gaitā komersantiem tiks sniegts ieskats par dažādiem Regulā ietvertiem jautājumiem, kas komersantiem savā darbībā ir jāievēro - tādiem kā galalietotāju tiesības interneta pakalpojuma saņemšanā un komersantu tiesības interneta pakalpojuma sniegšanā, piemērojot dažādus komerciālos nosacījumus un datplūsmas pārvaldības piemērošanas nosacījumus. Tāpat komersantiem tiks sniegts skaidrojums par nodrošināmās caurskatāmības prasībām, tajā skaitā līgumā norādāmo informāciju par sniegto interneta pakalpojumu. Papildus komersanti tiks informēti par Regulatora plānotajiem pasākumiem, kas tiks veikti, lai nodrošinātu Regulas noteikumu ievērošanas uzraudzību.

Lai piedalītos seminārā, lūdzam Jūs reģistrēties dalībai. Lai reģistrētos, ir jāatver saite. Ja pasākumā vēlas piedalīties vairāki pārstāvji no viena uzņēmuma, reģistrāciju lūdzam veikt katram dalībniekam individuāli.

Reģistrācija pieejama no 8. maija līdz 22. maijam. Vietu skaits ir ierobežots.

Semināra norises vieta – Ūnijas iela 45, Rīga.