• Jaunumi >
  • Aktuālais enerģētikā – Regulatora priekšsēdētājs uzstāsies paneļdiskusijā Berlīnē
 
print Drukāt

Aktuālais enerģētikā – Regulatora priekšsēdētājs uzstāsies paneļdiskusijā Berlīnē

26.02.2018.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) priekšsēdētājs R. Irklis uzstāsies Enerģētikas forumā “Enerģētikas uzglabāšanas pasaules forums”, kas notiks Berlīnē š.g. 14. un 15. maijā. Forums tiek rīkots jau piekto gadu pēc kārtas.

Regulatora priekšsēdētājs kopā ar Lielbritānijas, Vācijas, Francijas un Kalifornijas regulatoru pārstāvjiem piedalīsies paneļdiskusijā “Skaidra vīzija enerģijas uzglabāšanas regulatīvās vides pārvaldībā un politiskajās izmaiņās”, lai diskutētu par iespējamiem risinājumiem gaidāmajiem izaicinājumiem enerģētikas nozarē.  

Paneļdiskusijā plānots akcentēt būtiskāko, ko nepieciešams ņemt vērā jau šobrīd un ar kādiem izaicinājumiem valstu regulatori un politikas veidotāji varētu saskarties enerģijas uzglabāšanas nodrošināšanā. Vienlaikus paneļdiskusijas dalībnieki meklēs atbildes uz to, kā tikt galā ar daudziem nenoteiktiem faktoriem, kas saistīti ar turpmākajām izmaiņām elektroenerģijas tirgū. Papildus tam diskusiju dalībnieki dalīsies zināšanās un pieredzē, kā sekmēt enerģijas resursa glabāšanas iespējas.

Visiem interesentiem, kuriem ir vēlme iepazīties plašāk ar Foruma programmu un citu runātāju uzstāšanās tēmām, plašāk ir pieejama Foruma mājaslapā: Energy Forum un Energy Forum Programme.