• Jaunumi >
  • Apstiprināts jaunais Regulatora padomes sastāvs; padomes priekšsēdētāja pienākumus nākamos piecus gadus pildīs Rolands Irklis
 
print Drukāt

Apstiprināts jaunais Regulatora padomes sastāvs; padomes priekšsēdētāja pienākumus nākamos piecus gadus pildīs Rolands Irklis

25.02.2016.

Saeima ir apstiprinājusi jauno Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padomes sastāvu. Regulatora padomes priekšsēdētāja amatā apstiprināts līdzšinējais padomes loceklis Rolands Irklis.  Savukārt par padomes locekļiem ir iecelti Gatis Ābele, Rota Šņuka, Imants Mantiņš un Intars Birziņš.

R. Irklis padomes priekšsēdētāja amata pienākumus sāks pildīt sākot no 25. februāra, tāpat arī padomes loceklis Gatis Ābele. Savukārt padomes locekļi – Rota Šņuka, Imants Mantiņš  un Intars Birziņš – amatā stāsies pēc 2016.gada 2.jūlija, kad beigsies pilnvaru termiņš pašreizējiem padomes locekļiem.

Regulatora padomes priekšsēdētāju un četrus padomes locekļus amatā pēc Ministru kabineta priekšlikuma uz pieciem gadiem ieceļ Saeima. Atkārtoti padomes locekli iecelt amatā var ne vairāk kā vienu reizi. Par padomes locekli var iecelt Latvijas pilsoni, kuram ir atbilstoša augstākā izglītība un kura zināšanas un pieredze nodrošina likumā "Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem" noteikto uzdevumu izpildi.