• Jaunumi >
  • AS “SIMONE” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Alūksnes pilsētā
 
print Drukāt

AS “SIMONE” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Alūksnes pilsētā

06.09.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome nolēma izsniegt licenci AS “SIMONE” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem. Komersants, tāpat kā līdz šim, siltumenerģijas apgādes pakalpojumus sniegs Alūksnes pilsētā, Alūksnes novadā.

AS “SIMONE” ar iesniegumu licences izsniegšanai vērsās Regulatorā 2017.gada 9. augustā.

Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2017.gada 14.oktobra līdz 2037.gada 13.oktobrim.

AS “SIMONE”sniedz siltumenerģijas apgādes pakalpojumus daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un juridiskajām personām Alūksnes pilsētā. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms Alūksnes pilsētā 2016.gadā bija 19,5 tūkst.  MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.