• Jaunumi >
  • Jēkabpilī arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs SIA “Jēkabpils siltums”
 
print Drukāt

Jēkabpilī arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs SIA “Jēkabpils siltums”

11.05.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome nolēma izsniegt SIA “Jēkabpils siltums” licenci siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem.  

SIA “Jēkabpils siltums” ar iesniegumu licences izsniegšanai vērsies Regulatorā 2017. gada 12. aprīlī. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2017. gada 31. jūlija līdz 2037. gada 30. jūlijam. Regulatora lēmums par licences izsniegšanu ir pamatots saistībā ar Energoapgādes regulēšanas padomes izsniegtās licences darbības termiņa beigām.  

SIA “Jēkabpils siltums”  ir reģistrēts siltumenerģijas ražotāju un tirgotāju reģistrā. Komersants sniedz siltumenerģijas apgādes pakalpojumus Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem un juridiskām personām licences darbības zonā – Jēkabpils pilsētā. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms 2016. gadā bija 59648 MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh/gadā.