• Jaunumi >
  • Latvijas un Skotijas regulators paraksta sadarbības memorandu par sadarbību ūdenssaimniecības pakalpojuma nozares regulēšanā
 
print Drukāt

Latvijas un Skotijas regulators paraksta sadarbības memorandu par sadarbību ūdenssaimniecības pakalpojuma nozares regulēšanā

06.02.2018.

Šodien, 6. februārī, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) un Skotijas ūdenssaimniecības pakalpojumu nozares komisija (WICS) parakstīja sadarbības memorandu par turpmāko abu iestāžu savstarpējo sadarbību ūdenssaimniecības pakalpojumu nozarē.

Sadarbības memorands paredz abu valstu savstarpējo sadarbību gan informācijas, zināšanu un pieredzes apmaiņā ūdenssaimniecības regulēšanas jomā, gan dalību un atbalsta sniegšanu abu pušu rīkotajos semināros, projektos, konferencēs un apmācību pasākumos.

Sadarbības memoranda parakstīšanas ietvaros Skotijas ūdenssaimniecības pakalpojumu nozares komisija dalījās savā pieredzē par tarifu regulēšanas metodi, nosakot ieņēmu griestus (revenue cap regulation), kā arī informēja par aktualitātēm nozarē.