• Jaunumi >
  • Līvānu pilsētā siltumenerģijas pakalpojumus arī turpmāks sniegs SIA „LĪVĀNU SILTUMS”
 
print Drukāt

Līvānu pilsētā siltumenerģijas pakalpojumus arī turpmāks sniegs SIA „LĪVĀNU SILTUMS”

09.11.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome nolēma pagarināt licenci SIA „LĪVĀNU SILTUMS” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem.  Komersants, tāpat kā līdz šim, siltumenerģijas apgādes pakalpojumus sniegs Līvānu pilsētā.

SIA „LĪVĀNU SILTUMS” ar iesniegumu licences izsniegšanai Regulatorā vērsās 2017. gada 19.oktobrī. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2017.gada 29.decembra līdz 2037.gada 28.decembrim.

SIA „LĪVĀNU SILTUMS” rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, lai sniegtu sabiedrisko pakalpojumu siltumenerģijas pārvadē un sadalē Līvānu pilsētā. Siltumenerģijas apgādes pakalpojumi tiek sniegti daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un juridiskajām personām. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms Līvānu pilsētā 2016.gadā bija 23 250 MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.