• Jaunumi >
  • Regulators aicina Madlienas un Suntažu pagasta iedzīvotājus paust viedokli par plānoto siltumenerģijas pakalpojumu tarifu projektu
 
print Drukāt

Regulators aicina Madlienas un Suntažu pagasta iedzīvotājus paust viedokli par plānoto siltumenerģijas pakalpojumu tarifu projektu

08.02.2017.

Lai uzklausītu Madlienas un Suntažu pagasta iedzīvotāju viedokli par SIA „MS Siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu, piektdien, 2017.gada 3.martā, plkst.12:00 Madlienas pagastmājas zālē ,,Pagastmāja”, Madlienā, Ogres novadā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

SIA „MS Siltums” iesniegusi siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu, kas aprēķināts vienots abos pagastos, gala tarifs noteikts 48,00 EUR/MWh. Salīdzinot ar spēkā esošajiem tarifiem, plānots tarifu samazinājums par 3,1% Madlienas pagastā un par 5,7% Suntažu pagastā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, SIA „MS Siltums” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2017.gada 2.martam (kontaktpersona Evija Mūrniece, tel.67873184; evija.murniece@sprk.gov.lv)

Iepazīties ar SIA „MS Siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā Uzklausīšanas sanāksmes

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.