• Jaunumi >
  • Regulators aicina Rīgas iedzīvotājus uz uzklausīšanas sanāksmi par SIA ”Rīgas ūdens” iesniegto jauno ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Rīgā
 
print Drukāt

Regulators aicina Rīgas iedzīvotājus uz uzklausīšanas sanāksmi par SIA ”Rīgas ūdens” iesniegto jauno ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Rīgā

13.11.2017.

Lai uzklausītu  SIA ”Rīgas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) piektdien, 2017.gada 1.decembrī, plkst.12:00 Regulatora semināru zālē, Ūnijas ielā 45, Rīgā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 0,86 eiro apmērā par kubikmetru. Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts 0,77 eiro apmērā par kubikmetru. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA ”Rīgas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA ”Rīgas ūdens” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2017.gada 30.novembrim (kontaktpersona Dace Burtniece, t.67097271;  dace.burtniece@sprk.gov.lv).   

Iepazīties ar SIA ”Rīgas ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā:Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.