• Jaunumi >
  • Regulators aicina tirgus dalībniekus paust viedokli par izsoles nolikuma projektu radiofrekvenču spektra joslu tiesību piešķiršanai
 
print Drukāt

Regulators aicina tirgus dalībniekus paust viedokli par izsoles nolikuma projektu radiofrekvenču spektra joslu tiesību piešķiršanai

11.09.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) ir izstrādājusi Nolikuma projektu radiofrekvenču spektra joslas 3400 MHz – 3450 MHz un 3650 MHz – 3700 MHz lietošanas tiesību piešķiršanas izsoles kārtībā. Lai izzinātu tirgus dalībnieku viedokli par izstrādāto Nolikuma projektu, Regulators izsludina publisko konsultāciju. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš – līdz 9. oktobrim.

Nolikuma noteikuma projekts nosaka kārtību, kādā Regulators piešķir izsoles kārtībā radiofrekvenču spektra joslu lietošanas tiesības komercdarbībai Latvijas Republikas teritorijā no 2019.gada 1.janvāra, kā arī izsoles principus un izsoles norises kārtību.

Plašāk par Regulatora izstrādāto Nolikuma projektu:

-  Konsultāciju dokumentā par izsoles nolikumu radiofrekvenču spektra joslas 3400 MHz – 3450 MHz un 3650 MHz – 3700 MHz lietošanas tiesību piešķiršanai.

Priekšlikumus, komentārus un atbildes uz jautājumiem Regulators lūdz iesniegt rakstveidā, kā arī elektroniskā formā, nosūtot tos uz elektroniskā pasta adresi sprk@sprk.gov.lv līdz 2017.gada 9.oktobrim. Ierobežotas pieejamības informācijas gadījumā lūdzam to norādīt un pievienot šo informāciju atsevišķā pielikumā.