• Jaunumi >
  • Regulators aicina Vangažu iedzīvotājus paust viedokli par SIA \"Vangažu namsaimnieks\" plānoto siltumenerģijas pakalpojumu tarifu projektu
 
print Drukāt

Regulators aicina Vangažu iedzīvotājus paust viedokli par SIA "Vangažu namsaimnieks" plānoto siltumenerģijas pakalpojumu tarifu projektu

07.07.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) aicina Vangažu iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Vangažu namsaimnieks” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Vangažu pilsētai. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, Regulators organizē uzklausīšanas sanāksmi, kas notiks 31. jūlijā, plkst. 12:30, Vangažu kultūras namā Gaujas ielā 12, Vangažos.

SIA “Vangažu namsaimnieks” Regulatoram iesniegusi siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Vangažu pilsētai, kur gala tarifs noteikts 67,91 EUR/MWh apmērā pie pēdējās publicētās dabasgāzes tirdzniecības cenas 184,97 EUR/tūkst. nm3. Salīdzinot ar spēkā esošo tarifu, plānots tarifu palielinājums par 34,4%. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).

Komersants norāda, ka tarifu izmaiņas ir saistītas ar siltumenerģijas piegādātāju cenas, kurināmā un elektrības izmaksu pieaugumu.

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, SIA “Vangažu namsaimnieks” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2017.gada 28.jūlijam (kontaktpersona Vjačeslavs Smirnovs, tel.67097254; vjaceslavs.smirnovs@sprk.gov.lv)

Iepazīties ar SIA “Vangažu namsaimnieks”  iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā Uzklausīšanas sanāksmes

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.