• Jaunumi >
  • Regulators apstiprina SIA “BALOŽU SILTUMS” saražotās siltumenerģijas tarifu; iesniegtais tarifs tiek samazināts par 9,3%
 
print Drukāt

Regulators apstiprina SIA “BALOŽU SILTUMS” saražotās siltumenerģijas tarifu; iesniegtais tarifs tiek samazināts par 9,3%

29.09.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome apstiprinājusi jaunu saražotās siltumenerģijas tarifu SIA ,,BALOŽU SILTUMS” - 48,16 EUR/MWh, kas stāsies spēkā 2017. gada 1. novembrī. Minētais tarifs nav gala tarifs lietotājiem un tajā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. Salīdzinot ar sākotnēji apstiprināšanai iesniegto tarifu pie salīdzināmas dabasgāzes cenas, Regulators to samazināja par 9,3%.

SIA “BALOŽU SILTUMS” Regulatorā  jaunu tarifu projektu iesniedza 2016. gada 15.novembrī. Saņemot tarifu projektu, Regulators vairākkārt lūdza komersantam iesniegt papildu informāciju un tarifa projekta precizējumu. Tā rezultātā  SIA “BALOŽU SILTUMS” samazināja  apstiprināšanai iesniegto tarifu pie salīdzināmas dabasgāzes cenas  par 4,94 EUR/MWh jeb 9,3%.

Tarifu veidojošajās izmaksās lielākais izmaksu īpatsvars ir kurināmā izmaksām, kas veido 67,5%. SIA “BALOŽU SILTUMS” siltumenerģiju ražo divās katlumājās Baložos un kā kurināmo izmanto dabasgāzi.

SIA “BALOŽU SILTUMS” ir reģistrēta siltumenerģijas ražotāju reģistrā 2012. gada 1. janvārī.