• Jaunumi >
  • Regulators izsludina publisko konsultāciju par grozījumiem noteikumos pasta nozarē, kas saistīti ar komersantu reģistrēšanas kārtību
 
print Drukāt

Regulators izsludina publisko konsultāciju par grozījumiem noteikumos pasta nozarē, kas saistīti ar komersantu reģistrēšanas kārtību

01.12.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulators) ir veicis grozījumus  noteikumos, kas nosaka, kādu informāciju pasta komersantiem ir jāiekļauj reģistrācijas paziņojumā. Lai izzinātu tirgus dalībnieku viedokli par veiktajiem grozījumiem, Regulators izsludina publisko konsultāciju. Priekšlikumus un komentārus par Noteikumu projektu Regulators aicina sniegt līdz šī gada 15.decembrim.

2017.gada 22. novembrī Saeimā tika pieņemts likums “Grozījumi likumā “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem””. Balstoties uz likumā paredzētajām izmaiņām valsts nodevas maksāšanas kārtībā, kā arī Regulatora izsludināto publisko konsultāciju par lēmuma projektu “Informācijas iesniegšanas vispārīgie noteikumi”, kurā 9. punkts paredz jaunu valsts nodevas aprēķina iesniegšanas kārtību un termiņus, ir nepieciešams veikt grozījumus 2016.gada 15.decembra Regulatora lēmumā “Noteikumi par pasta komersantu reģistrēšanu”.

Grozījumu saturs precizē informāciju, kāda tiek iekļauta pasta komersanta reģistrācijas paziņojumā. Ar jaunajiem grozījumiem, komersantam būtu jāiesniedz informācija ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc komersanta reģistrēšanas pasta komersantu reģistrā par aprēķināto valsts nodevu par sabiedrisko pakalpojumu regulēšanu Regulatoram tā noteiktajā kārtībā un termiņos.

Plašāk:

Konsultāciju dokumentā par grozījumiem noteikumos par pasta komersanta reģistrēšanu 

Priekšlikumus un komentārus par Noteikumu projektu lūdzam Regulatoram iesniegt rakstveidā vai elektroniskā formā, nosūtot tos uz elektroniskā pasta adresi sprk@sprk.gov.lv, līdz 2017.gada 15.decembrim.