• Jaunumi >
  • Regulators uz trīs gadiem atņem tiesības SIA „Amenda Investments” sniegt pasta pakalpojumus
 
print Drukāt

Regulators uz trīs gadiem atņem tiesības SIA „Amenda Investments” sniegt pasta pakalpojumus

13.07.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators), veicot pasta nozares komersantu uzraudzību, konstatējusi, ka SIA „Amenda Investments” atkārtoti gada laikā ir pārkāpusi Vispārējās atļaujas noteikumus pasta nozarē, kas paredz informācijas sniegšanu Regulatoram. Regulatora padome nolemj atņemt pasta komersantam tiesības sniegt pasta pakalpojumus uz trīs gadiem – līdz 2020.gada 12.jūlijam.

SIA „Amenda Investments” gada laikā ir atkārtoti  administratīvi sodīta par informācijas nesniegšanu Regulatoram pēc Regulatora pieprasījuma. Komersants vairākkārt tika brīdināts ar iespēju novērst pārkāpumu un iesniegt trūkstošo informāciju. Pēdējā brīdinājumā Regulators noteica termiņu SIA „Amenda Investments” novērst pārkāpumu un iesniegt informāciju Regulatora noteiktajā termiņā – līdz 2017.gada 15.jūnijam.

Ņemot vērā, ka pasta komersants nenovērsa atkārtotos pārkāpumus, Regulators rīkojās atbilstoši noteikumos noteiktajai kārtībai, kas paredz pasta pakalpojumu sniegšanas tiesību atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem.