• Jaunumi >
  • Regulators veic grozījumus AS “RĪGAS SILTUMS” siltumenerģijas pārvades un sadales licences nosacījumos
 
print Drukāt

Regulators veic grozījumus AS “RĪGAS SILTUMS” siltumenerģijas pārvades un sadales licences nosacījumos

04.01.2018.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome ir pieņēmusi lēmumu par grozījumiem AS “RĪGAS SILTUMS” siltumenerģijas pārvades un sadales licences nosacījumos.

2017. gada 14. decembrī Regulators saņēma iesniegumu ar lūgumu veikt grozījumus siltumenerģijas pārvades un sadales licencē. AS “RĪGAS SILTUMS” veic siltumenerģijas pārvadi un sadali atbilstoši Regulatora 2017. gada 8. jūnija izsniegtās licences nosacījumiem, kas fiksē licences darbības zonu Rīgā; Stopiņu novadā un Salaspils novadā gar AS „RĪGAS SILTUMS” piederošiem siltumtīkliem aizsargjoslas platumā no Rīgas robežas līdz termoelektrostacijai TEC-2.

Grozījumi licencē, proti, tās darbības zonas paplašināšanas nepieciešamība pamatota ar 2016. gada 30. novembra Stopiņu novada domes nolēmumu piekrist jaunbūves pievienošanai pie AS „RĪGAS SILTUMS” centralizētās siltumapgādes tīkliem Stopiņu novadā. Tādējādi AS “RĪGAS SILTUMS” ir tiesīga veikt siltumenerģijas pārvadi un sadali arī no Biķernieku ielas apļveida krustojuma gar Juglas ielu, visā nekustamajā īpašumā „Mežaizvēji”, Dreiliņos, Stopiņu novadā.

Regulators, izvērtējot komersanta iesniegtos dokumentus,  konstatēja, ka  AS “RĪGAS SILTUMS” iesniegums ir pamatots. 

Grozījumi stājas spēkā no 2017. gada 29.decembra. AS “RĪGAS SILTUMS” pamatdarbība ir siltumenerģijas apgādes pakalpojumu sniegšana siltumenerģijas ražošanā, pārvadē un sadalē, un tirdzniecībā.