• Jaunumi >
  • Salaspils pilsētā un Saulkalnes ciemā arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs SIA \"Salaspils Siltums\"
 
print Drukāt

Salaspils pilsētā un Saulkalnes ciemā arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs SIA "Salaspils Siltums"

31.08.2017.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome nolēma izsniegt SIA “Salaspils siltums” licenci siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem.  

SIA “Salaspils siltums” ar iesniegumu licences izsniegšanai vērsies Regulatorā 2017. gada 7. augustā. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2017. gada 14. oktobra līdz 2037. gada 13. oktobrim. Regulatora lēmums par licences izsniegšanu ir pamatots saistībā ar Regulatora atkārtoti izsniegtās licences darbības termiņa beigām. 

SIA “Salaspils siltums”  ir reģistrēts siltumenerģijas ražotāju un tirgotāju reģistrā. Komersants sniedz siltumenerģijas apgādes pakalpojumus daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un juridiskām personām licences darbības zonā – Salaspils pilsētā un  Saulkalnes ciemā. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms 2016. gadā bija 61,2 tūkst. MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.