• Jaunumi >
  • SIA „GROBIŅAS NAMSERVISS” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Grobiņā un Kapsēdē
 
print Drukāt

SIA „GROBIŅAS NAMSERVISS” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Grobiņā un Kapsēdē

01.02.2018.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome šodien nolēma izsniegt licenci SIA „GROBIŅAS NAMSERVISS” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem. Komersants, tāpat kā līdz šim, siltumenerģijas apgādes pakalpojumus sniegs Grobiņā un Kapsēdē, Grobiņas novadā.

SIA „GROBIŅAS NAMSERVISS”ar iesniegumu licences izsniegšanai Regulatorā vērsās 2018.gada 10.janvārī. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2018.gada 5.marta līdz 2038.gada 4.martam.

SIA „GROBIŅAS NAMSERVISS” rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, lai sniegtu sabiedrisko pakalpojumu siltumenerģijas pārvadē un sadalē Grobiņā; Kapsēdē, Medzes pagastā, Grobiņas novadā. Siltumenerģijas apgādes pakalpojumi tiek sniegti daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un juridiskajām personām. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms 2016.gadā bija 7,8 tūkst. MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.