• Jaunumi >
  • SIA „SALDUS SILTUMS” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Saldū
 
print Drukāt

SIA „SALDUS SILTUMS” arī turpmāk siltumenerģijas pakalpojumus sniegs Saldū

07.02.2018.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome šodien nolēma izsniegt licenci SIA „SALDUS SILTUMS” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai turpmākajiem 20 gadiem. Komersants, tāpat kā līdz šim, siltumenerģijas apgādes pakalpojumus sniegs Saldū, Saldus novadā.

SIA „SALDUS SILTUMS”ar iesniegumu licences izsniegšanai Regulatorā vērsās 2018.gada 18.janvārī. Izvērtējot komersanta saņemto informāciju, Regulators pieņēma lēmumu izsniegt licenci komersantam un noteikt licences termiņu no 2018.gada 27.marta līdz 2038.gada 26.martam.

SIA „SALDUS SILTUMS” rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, lai sniegtu sabiedrisko pakalpojumu siltumenerģijas pārvadē un sadalē Saldū, Saldus novadā. Siltumenerģijas apgādes pakalpojumi tiek sniegti daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un juridiskajām personām. Lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms 2016.gadā bija 30,4 tūkst. MWh.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.