print Drukāt

Darba piedāvājumi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) darbojas, lai neatkarīgi un uzticami nodrošinātu sabiedrisko pakalpojumu lietotāju un komersantu interešu līdzsvarošanu, veicinot sabiedrisko pakalpojumu attīstību. Savu misiju īstenojam jau vairāk nekā 10 gadus, kuru laikā esam uzkrājuši pieredzi sabiedrisko pakalpojumu regulēšanā nacionālā un starptautiskā mērogā.

Aicinām savai komandai pievienoties:

Enerģētikasdepartamenta Tirgus uzraudzības nodaļas vadītāju. Līdz 2018.gada 2.janvārim sūtiet savu motivācijas vēstuli, kurā sniegts Tavas pieredzes un veikto pienākumu skaidrojums, Curriculum Vitae (CV), kas ļauj novērtēt Tavu darba pieredzi un iegūt atsauksmes. Minēto informāciju aicinām sūtīt uz e-pastu: vakances@sprk.gov.lv.

Mēs esam eksperti un profesionāļi savā jomā, un katrreiz, kad aicinām mūsu komandai pievienoties jaunu kolēģi, sagaidām pieteikumus no zinošiem, pieredzējušiem, uz sadarbību un rezultātu vērstiem potenciāliem darbiniekiem, kuriem ir vēlme ar savu darbu publiskajā pārvaldē strādāt sabiedrības labā.