Aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Wesemann-Sigulda” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu

Print
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Siguldas iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Wesemann-Sigulda” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Siguldas pilsētai. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 4.septembrī plkst. 12.00 Siguldas kultūras centrā, Pils ielā 10, Siguldā, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā realizēto Kohēzijas fonda projektu un dažādu izmaksu izmaiņas, SIA “Wesemann-Sigulda” SPRK ir iesniedzis jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Siguldas pilsētai. Tas aprēķināts tabulas veidā pie dažādām dabasgāzes cenām. Proti, pie dabasgāzes cenas 23,00 EUR/MWh siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekts aprēķināts 65,95 EUR/MWh, kas ir par 8,3% lielāks nekā pašreiz piemērojamais tarifs (60,92 EUR/MWh).

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Wesemann-Sigulda” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 3.septembrim, rakstot uz fricis.rumnieks@sprk.gov.lv vai zvanot 67873184. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA “Wesemann-Sigulda” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/u9d.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.