Regulators izsniedz licenci SIA "Ogres namsaimnieks"

Print
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padome (Regulators) nolēmusi izsniegt licenci SIA “Ogres Namsaimnieks” siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumu sniegšanai ar termiņu no 2018. gada 7. decembra līdz 2038. gada 6. decembrim. Komersants siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumus sniegs Ogrē (Ogres novadā) un “Doles” Tīnūžu pagastā (Ikšķiles novadā).

Iesniegums siltumenerģijas pārvades un sadales licences saņemšanai iesniegts, 2018. gada 12. novembrī ar lūgumu izsniegt licenci siltumenerģijas pārvadei un sadalei.

SIA “Ogres Namsaimnieks” rīcībā ir tehniskais nodrošinājums, lai sniegtu sabiedrisko pakalpojumu siltumenerģijas pārvadē un sadalē. Līdz ar to Regulatora padome nolēma izsniegt komersanta licenci no 2018. gada 7. decembra līdz 2038. gada 6. decembrim. Siltumenerģijas apgādes pakalpojumi tiks sniegti daudzīvokļu māju iedzīvotājiem, juridiskām personām, kā arī pašvaldības iestādēm.

Siltumapgādes nozarē regulējamie pakalpojumi ir siltumenerģijas ražošana, siltumenerģijas pārvade un sadale, kā arī siltumenerģijas tirdzniecība. Siltumenerģijas pakalpojums ir regulējams, ja kopējā uzstādītā siltuma jauda pārsniedz 1 MW un kopējais lietotājiem nodotais siltumenerģijas apjoms ir lielāks par 5000 MWh gadā.