Regulators atver jaunu lapu elektronisko sakaru pakalpojumu attīstībai Izraēlā

Print
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Latvijas Regulators) kopā ar Izraēlas pārstāvjiem un Vācijas un Itālijas kolēģiem atklāja sadarbības (Twinning) projektu Izraēlā. “Turpmākā pusotra gada laikā Regulators kopā ar Vācijas un Itālijas kolēģiem palīdzēs Izraēlai pilnveidot regulējumu elektronisko sakaru jomā,” norāda Regulatora priekšsēdētājs Rolands Irklis.

Projekta mērķis ir stiprināt regulācijas vidi elektronisko sakaru jomā Izraēlā, par pamatu ņemot Eiropas Savienības līdzšinējo praksi un labākos piemērus. Latvijas Regulators sniegs savas zināšanas un pieredzi, lai sakārtotu pašreizējo normatīvo regulējumu nozarē, kas ir pamatu pamats turpmākajai nozares attīstībai. Vienlaikus Regulators ieviesīs regulējumu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības tirgus darbībai un uzraudzībai, lai nodrošinātu godīgu un efektīvu konkurenci elektronisko sakaru nozarē.

Latvijas Regulators līdz šim ir piedalījies un ieviesis pārmaiņas arī citās sadarbības valstīs, kopumā piedaloties divos šāda veida projektos gan enerģētikas, gan elektronisko sakaru nozarē. Šī Regulatoram būs jau trešā reize, kad iespēja dalīties ar zināšanām un Latvijas pieredzi, ko tagad pārņems Izraēlas kolēģi.