Aicina Mārupes novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmajiem siltumenerģijas pakalpojumu tarifiem

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Mārupes, Tīraines un Skultes ciemam. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 5.novembrī plkst. 12.00 Mārupes novada domē, Daugavas ielā 29, Mārupē, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā veikto katlu nomaiņu Skultes ciemā, kā arī kurināmā, pamatlīdzekļu nolietojuma un darba samaksas izmaksu izmaiņām, AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” SPRK ir iesniedzis jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Mārupes, Tīraines un Skultes ciemā – 56,07 EUR/MWh (bez PVN). Tas ir par 5,75 EUR/MWh jeb 11,4% vairāk nekā pašreiz piemērojamais siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs (50,32 EUR/MWh, bez PVN).

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 4.novembrim, rakstot uz fricis.rumnieks@sprk.gov.lv vai zvanot 67873184. 

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar AS “Mārupes komunālie pakalpojumi” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/31se.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.