Aicina Ogres novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA „MS siltums” gaidāmo siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu Ogres novadā

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA „MS siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Madlienas, Suntažu, Lauberes un Ķeipenes pagastiem, Ogres novadā. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK piektdien, 21.februārī, plkst. 12.00 Madlienas Kultūras namā, Ogres novadā organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Ņemot vērā pakalpojumu sniegšanas zonas paplašinājumu, uzsākot sniegt regulējamus siltumenerģijas pārvades un sadales pakalpojumus Lauberes pagastā un Ķeipenes pagastā, Ogres novadā SIA „MS siltums” ir iesniedzis SPRK jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Ogres novada administratīvajām teritorijām. Pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs ir 48,00 EUR/MWh. Savukārt izvērtēšanai iesniegtajā tarifu projektā aprēķinātais – 52,53 EUR/MWh (bez PVN) –, kas ir par 4,53 EUR/MWh jeb 9,4% vairāk nekā pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA ,,MS siltums” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 20.februārim, rakstot uz vjaceslavs.smirnovs@sprk.gov.lv vai zvanot 67097254.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA „MS siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/6buz

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes laikā var tikt veikta gan fotografēšana, gan filmēšana.