Aicina piedalīties uzklausīšanas sanāksmē par saņemtajiem priekšlikumiem konsultācijas laikā

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir saņēmusi virkni priekšlikumu par informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu uzklausīšanas sanāksmi š.g. 29. septembrī, plkst. 10:00.

Uzklausīšanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 28.septembrim (kontaktpersona Līga Vitenberga, tālr. +371 67097282, e-pasts: liga.vitenberga@sprk.gov.lv).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

SPRK atgādina, ka š.g. 28. jūnijā SPRK izsludināja konsultāciju par informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. SPRK saņēmusi vairāku elektronisko sakaru komersantu priekšlikumus par konsultāciju dokumentu. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.