Aicina Saldus iedzīvotājus paust viedokli par SIA „Saldus siltums” gaidāmo siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA „Saldus siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Saldus pilsētai. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK piektdien, 15.novembrī, plkst. 12.00 Saldus novada pašvaldības lielajā zālē, Avotu ielā 12, organizē uzklausīšanas sanāksmi. 

Ņemot vērā dabasgāzes koģenerācijas iekārtas darbības pārtraukšanu, iepirktās siltumenerģijas cenu izmaiņas un siltumenerģijas ražošanā izmantotā kurināmā cenu izmaiņas, SIA „Saldus siltums” ir iesniedzis SPRK jaunu siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Saldus pilsētai – 61,62 EUR/MWh (bez PVN). Tas ir par 4,76 EUR/MWh jeb 8,4% vairāk nekā pašlaik piemērojamais siltumenerģijas tarifs (56,86 EUR/MWh).      

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “Saldus siltums” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts nav galīgs un vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.     

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 14.novembrim, rakstot uz peteris.dzintars@sprk.gov.lv vai zvanot 67873187.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA „Saldus siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var SPRK mājaslapā: http://ejuz.lv/58w4

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.