Aicina Talsu novada iedzīvotājus paust viedokli par gaidāmajiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem

Drukāt
Ūdenssaimniecība

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina Talsu novada iedzīvotājus paust viedokli par SIA “TALSU ŪDENS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK 8.novembrī plkst. 12.00 Talsu novada pašvaldības administrācijas ēkas Lielajā zālē, Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novadā, organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 1,18 EUR/m³ apmērā, savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts – 1,90 EUR/m³. Tarifus plānots piemērot Talsu novadā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis. 

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “TALSU ŪDENS” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA “TALSU ŪDENS” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. SPRK norāda, ka SIA “TALSU ŪDENS” aprēķinātais un iesniegtais tarifu projekts vēl var mainīties tā izskatīšanas laikā.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību sanāksmē var pieteikt līdz 7.novembrim, rakstot uz dace.burtniece@sprk.gov.lv vai zvanot 67097271. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par iecerēto tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Iepazīties ar SIA “TALSU ŪDENS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var šeit.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam parūpēties par tulkojuma nodrošināšanu valsts valodā.