Konsultācija par pārrobežu risku nodroses iespējām uz elektroenerģijas tirdzniecības zonu robežām Baltijas jaudas aprēķināšanas reģionā

Drukāt
Elektroenerģija

Lai novērtētu elektroenerģijas tirgus dalībnieku vajadzības pēc pārrobežu riska nodroses iespējām uz Igaunijas un Latvijas elektroenerģijas tirdzniecības zonu robežām, Igaunijas Konkurences padome un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina elektroenerģijas tirgotājus izteikt viedokli par izmantotajiem pārrobežu riska nodroses instrumentiem, to pietiekamību, kā arī par nepieciešamību ieviest jaunus nodroses produktus.

Ar publiskās konsultācijas dokumentu aicinām iepazīties SPRK mājaslapā. Viedokļus un atbildes uz jautājumiem aicinām sniegt līdz 2020. gada 6.novembrim, rakstot uz e-pasta adresi: sprk@sprk.gov.lv, vai arī nosūtot tos uz SPRK adresi: Ūnijas iela 45, Rīga, LV-1039, Latvija.

Tāpat viedokļus un atbildes uz jautājumiem ir iespējams iesniegt Igaunijas Konkurences padomei (Estonian Competition Authority), nosūtot tos uz e-pasta adresi: info@konkurentsiamet.ee vai uz adresi: Tatari 39, 10134, Tallina, Igaunija.