Šodien, 13. martā, plānotā uzklausīšanas sanāksme par Cēsu pilsētas SIA “VINDA” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu NENOTIKS

Drukāt
Ūdenssaimniecība

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtējo situāciju, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) informē, ka šodien (2020.gada 13.martā) plānotā uzklausīšanas sanāksme par Cēsu pilsētas SIA “VINDA” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu nenotiks.

Interesentus aicinām iepazīties ar SPRK mājaslapā pieejamo informāciju par minēto tarifu projektu, un savus priekšlikumus un ieteikumus iesniegt elektroniski. Papildus aicinām iepazīties ar komersanta sagatavoto prezentāciju un infografiku, kur informācija par tarifu projektu ir pieejama detalizētā veidā. 

Atgādinām, ka iepazīties ar tarifa projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var no plkst. 8.00 līdz 17.00, iepriekš sazinoties ar Cēsu pilsētas SIA “VINDA” kontaktpersonu pa tālr. 64107374; e-pasts: info@vinda.lv, kā arī sazinoties ar Regulatoru; tālr.67097200; e-pasts: sprk@sprk.gov.lv.