SPRK aicina paust viedokli par AS “Sadales tīkls” gaidāmo attīstības 10 gadu plānu

Drukāt
Elektroenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina paust viedokli par AS "Sadales tīkls” iesniegto elektroenerģijas sadales sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Lai uzklausītu viedokļus, SPRK pirmdien, š.g. 18.septembrī, plkst. 14.00 rīko attālinātu uzklausīšanas sanāksmi.

Uzklausīšanas sanāksmē komersanta pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar elektroenerģijas sadales sistēmas attīstības 10 gadu plānu. AS “Sadales tīkls” to SPRK iesniedza šogad 31.augustā. Plāns paredz ilgtermiņa investīciju projektus, kas sekmēs elektroenerģijas sadales sistēmas attīstību un elektroenerģijas sadales sistēmas pakalpojuma kvalitātes paaugstināšanu.

Interesenti un mediju pārstāvji dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 15. septembrim, rakstot uz [email protected] vai zvanot 67097233).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus gan komersantam, gan SPRK pārstāvjiem, kā arī izteikt savus priekšlikumus par elektroenerģijas sadales sistēmas attīstības 10 gadu plānu. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Ar elektroenerģijas sadales sistēmas attīstības 10 gadu plānu var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā.