SPRK aicina piedalīties sanāksmē par noteikumu projektu attiecībā uz elektronisko sakaru pakalpojumu tirgus analīzei nepieciešamo informāciju

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) publiskās konsultācijas laikā ir saņēmusi viena konsultācijas dalībnieka priekšlikumus par noteikumu projektu par elektronisko sakaru pakalpojumu tirgus analīzei nepieciešamo informāciju un tās iesniegšanas termiņiem. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem priekšlikumiem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 19. septembrī plkst. 9.30.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 16.septembrim, rakstot uz [email protected].

SPRK atgādina, ka 2022.gada 4.augustā tika izsludināta publiskā konsultācija par noteikumu projektu par elektronisko sakaru pakalpojumu tirgus analīzei nepieciešamo informāciju un tās iesniegšanas termiņiem. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.