SPRK aicina piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par atkārtotā konsultācijā saņemtajiem viedokļiem elektronisko sakaru nozarē

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) atkārtotas publiskās konsultācijas laikā ir saņēmusi vairākus priekšlikumus par Informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 4.februārī, plkst. 14:00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar atkārtotās konsultācijas laikā saņemtajiem viedokļiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 3.februāra vakaram (kontaktpersona Līga Vitenberga, [email protected]).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda: latviešu.

SPRK atgādina, ka 2021.gada 11.novembrī tika izsludināta atkārtota publiskā konsultācija par Informācijas iesniegšanas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.