SPRK aicina piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par konsultācijā saņemtajiem viedokļiem enerģētikas nozarē

Drukāt
Dabasgāze

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) publiskās konsultācijas laikā ir saņēmusi vairākus priekšlikumus par grozījumiem Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumos. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem viedokļiem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 10.decembrī, plkst. 14:00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem viedokļiem, komentāriem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 9.decembrim (kontaktpersona Ilze Sala, [email protected]).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda: angļu.

SPRK atgādina, ka š.g. 22.novembrī tika izsludināta publiskā konsultācija par grozījumiem Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumos. Par konsultāciju dokumentu SPRK saņēmusi septiņus tirgus dalībnieku viedokļus.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.