SPRK aicina piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par saņemtajiem viedokļiem elektronisko sakaru nozarē

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) publiskās konsultācijas laikā ir saņēmusi četru konsultāciju dalībnieku priekšlikumus par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma un kopsavilkuma noteikumiem un par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma kopsavilkuma vadlīnijām. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem komentāriem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 27. aprīlī plkst. 13.00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 26.aprīlim, rakstot uz [email protected].

SPRK atgādina, ka 2020.gada 15.oktobrī tika izsludinātas divas publiskās konsultācijas: par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma noteikumiem un par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma kopsavilkuma vadlīnijām. Par konsultāciju dokumentiem SPRK saņēmusi četru konsultāciju dalībnieku viedokļus, kā arī saņēmusi viedokli no Patērētāju tiesību aizsardzības centra par konsultāciju dokumentu par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma kopsavilkuma vadlīniju projektu.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē.