SPRK aicina piedalīties viedokļu saskaņošanas sanāksmē par saņemtajiem viedokļiem saistībā ar sistēmas pieslēguma noteikumiem elektroenerģijas ražotājiem

Drukāt
Elektroenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) publiskās konsultācijas laikā ir saņēmusi divu komersantu priekšlikumus par sistēmas pieslēguma noteikumiem elektroenerģijas ražotājiem. Lai iepazīstinātu ar saņemtajiem komentāriem, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 6. aprīlī, plkst. 10:00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un sniegs par tiem viedokli.

Interesenti dalību attālinātā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 5.aprīlim (kontaktpersona Ingus Užulis, [email protected]).

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda: latviešu.

SPRK atgādina, ka š.g. 3.martā tika izsludināta publiskā konsultācija par sistēmas pieslēguma noteikumiem elektroenerģijas ražotājiem. Par konsultāciju dokumentu SPRK saņēmusi divus komersantu viedokļus.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.