SPRK organizē sanāksmi par saņemtajiem viedokļiem attiecībā uz grozījumiem Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumos

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 2023.gada 12.janvārī izsludināja publisko konsultāciju par grozījumiem Inčukalna pazemes gāzes krātuves lietošanas noteikumos. SPRK ir izskatījusi publiskās konsultācijas laikā saņemtos viedokļus un konstatējusi, ka par tiem nepieciešama iesaistīto pušu diskusija.

Lai iepazīstinātu ar konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem un komentāriem SPRK š.g. 14.februārī plkst. 15.00 organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem, kā arī uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu un angļu valoda.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 14.februāra plkst. 12.00, rakstot uz [email protected]. Plašāk ar publiskās konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem var iepazīties šeit.