SPRK organizē viedokļu saskaņošanas sanāksmi par diviem elektronisko sakaru nozares projektiem

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 2020. gada 15. oktobrī publicēja konsultāciju dokumentu par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma un kopsavilkuma noteikumiem, kā arī par līguma kopsavilkuma vadlīnijām. Lai iepazīstinātu ar veiktajiem precizējumiem SPRK trešo reizi organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 9.augustā plkst. 11.00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK informēs tās dalībniekus par precizējumiem elektronisko sakaru pakalpojuma līguma noteikumu projektā, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojuma līguma kopsavilkuma vadlīniju projektā, ņemot vērā š.g. 16.jūnijā SPRK rīkotajā otrreizējā uzklausīšanas sanāksmes laikā izskanējušos dalībnieku viedokļus.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz š.g. 8.augusta plkst.17:00, rakstot uz [email protected].

SPRK atgādina, ka 2022.gada 27.aprīlī notika pirmā, bet 2022.gada 16.jūnijā otrā viedokļu saskaņošanas sanāksme par 2020.gada 15.oktobrī izsludināto divu publisko konsultāciju projektu saņemtajiem komersantu viedokļiem. Minētie projekti attiecas uz elektronisko sakaru pakalpojuma līguma un kopsavilkuma noteikumiem un elektronisko sakaru pakalpojuma līguma kopsavilkuma vadlīnijām.

Ar Elektronisko sakaru pakalpojumu līguma noteikumu projektu var iepazīties šeit.