SPRK precizē SIA “Vilkme” siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtību

Drukāt
Siltumenerģija

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi SIA “Vilkme” precizētu siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtību, ko piemēros Mucenieku ciemā, Ropažos. Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā dabasgāzes cenas izmaiņas tirgū.

Siltumenerģijas tarifu piemērošanas kārtība ir papildināta ar jauniem siltumenerģijas tarifiem pie dabasgāzes cenām, kas ir zemākas par 9,45 EUR/MWh. Līdz šim siltumenerģijas tarifi piemēroti atbilstoši SPRK lēmumam, kur zemākā dabasgāzes cena bija noteikta 9,45 EUR/MWh apmērā.

Lai SIA “Vilkme” varētu lietotājiem piemērot siltumenerģijas tarifus lietotājiem, kas atbilst aktuālajai dabasgāzes cenai, kas jūlijā bija zemāka par jūnija mēneša mainīgo dabasgāzes cenu, siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu piemērošanas kārtība iesniegta SPRK 15. jūlijā. Piemērošanas kārtība nodrošinās lietotājiem siltumenerģijas izmaksas atbilstoši aktuālajai dabasgāzes cenai.

Kopš šā gada 1. februāra notikusi SIA “Ciemats” reorganizācija, kā rezultātā SIA “Vilkme” pievienojusi savai darbībai līdzšinējo siltumapgādes komersantu SIA “Ciemats”, pārņemot tiesības un citas ar komersantu saistītas saistības.