SPRK rīko atkārtotu saskaņošanas sanāksmi par vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) pērn publicēja konsultāciju dokumentu par vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. SPRK ir izvērtējusi publiskās konsultācijas, kā arī uzklausīšanas sanāksmes laikā saņemtos viedokļus un ir precizējusi noteikumu projektu.

Lai iepazīstinātu ar veiktajiem precizējumiem vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumu elektronisko sakaru nozarē projektā, SPRK organizē attālinātu viedokļu saskaņošanas sanāksmi š.g. 15.jūnijā, plkst. 14:00.

Viedokļu saskaņošanas sanāksmē SPRK iepazīstinās sanāksmes dalībniekus ar veiktajiem precizējumiem un sniegs viedokli par tiem.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem, kā arī sniegt konstruktīvus priekšlikumus vai ierosinājumus par noteikumu projektu. Viedokļu saskaņošanas sanāksmes darba valoda ir latviešu.

Interesenti dalību attālinātajā sanāksmē var pieteikt līdz šā gada 14.jūnijam (kontaktpersona Aija Svikle, tālr. +371 67097272, e-pasts: [email protected]).

SPRK atgādina, ka 2021.gada. 24. maijā SPRK izsludināja konsultāciju par vispārējās atļaujas un reģistrācijas noteikumiem elektronisko sakaru nozarē. SPRK saņēmusi vairāku elektronisko sakaru komersantu un asociāciju priekšlikumus par konsultāciju dokumentu.

Ar konsultāciju dokumentu un komersantu iesniegtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK mājaslapā.