SPRK precizēs ierobežotas radiofrekvenču joslas izsoles nosacījumus

Drukāt
Elektroniskie sakari

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) aicina iepazīties ar publiskajiem viedokļiem un plānotajiem piemērojamajiem izsoles nosacījumiem ierobežotas radiofrekvenču joslas 3750 MHz–3800 MHz lietošanas tiesību piešķiršanai. Lai informētu par izskanējušajiem viedokļiem un iepazīstinātu ar precizējumiem izsoles nosacījumos, SPRK šā gada 18. septembrī plkst.13 rīko uzklausīšanas sanāksmi attālināti.

SPRK 2023.gada 29.jūnijā izsludināja publisko konsultāciju par plānoto izsoli un plānotajiem piemērojamajiem izsoles nosacījumiem ierobežotas radiofrekvenču joslas 3750 MHz–3800 MHz lietošanas tiesību piešķiršanai. SPRK ir izvērtējusi publiskās konsultācijas laikā saņemtos viedokļus un precizējusi Izsoles nosacījumus.

Uzklausīšanas sanāksmē SPRK iepazīstinās tās dalībniekus ar publiskās konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem, komentāriem, kā arī sniegs par tiem viedokli. Ikvienam sanāksmes dalībniekam būs iespēja diskutēt par iesniegtajiem priekšlikumiem, kā arī uzdot jautājumus SPRK pārstāvjiem.

Plašāk ar publiskās konsultācijas laikā saņemtajiem priekšlikumiem var iepazīties SPRK tīmekļvietnē. Saite uz Konsultāciju dokumentu.

Interesenti dalību attālinātajā uzklausīšanas sanāksmē var pieteikt līdz 2023.gada 15.septembra plkst. 17.00, rakstot uz [email protected].

Uzklausīšanas sanāksme notiek valsts valodā. Ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūgums nodrošināt tulkojumu valsts valodā. Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.